SIECI KOMPUTEROWE * Projektowanie sieci komputerowych
* wykonanie i serwis okablowania sieci komputerowych w tym montaż szaf, gniazd
* Instalacja, diagnostyka i konfiguracje sprzętu sieciowego switche, routery, modemy, sprzęt WiFi
* Pomagamy konfigurować bezpieczne połączenia sieci lokalnej z inną siecią np. internet
* Instalacje i konfiguracje serwerów i stacji roboczych Novell-NetWare, Microsoft-Windows , Lantastic, LanSmart
* Szkolimy, doradzamy

Sieci Komputerowe - ZABEZPIECZANIE * Coraz większa ilość komputerów czy nawet całych sieci komputerowych korzysta z dostępu do internetu.
* Niestety wraz ze wzrostem liczby korzystających z internetu wzrosła liczba internautów którzy - czy to dla zysku, dokuczenia lub zwykłego "szpanu" chcą uzyskać dostęp do komputera i danych na nim zgormadzonych
* Radzimy jak zabezpieczać się przed nieuprawnionym dostępem do programów i danych z których korzystają
* Pomagamy konfigurować bezpieczne połączenia z internetem
* Szkolimy czego należy unikać, jak postępować aby uniknąć utraty danych
* Uczymy jak postępować aby nie dać się "zawirusować"
* Pomagamy odzyskać dane z zawirusowanych czy uszkodzonych komputerów

Sieci Komputerowe - PODZIAŁ xDSL (DSL, ADSL) na przykładzie NEOSTRADY * Neostrada oraz DSL są usługami stałego i szybkiego dostępu do Internetu usługi te są oferowane przez Telekomunikację Polską S.A. Wykorzystuje one łącze telefoniczne pozwalając na jednoczesne korzystanie z dostępu do Internetu i prowadzenie rozmów telefonicznych, nie powodując zmniejszenia szybkosci transmisji. Dzięki technologii xDSL (DSL, ADSL) dostęp do Internetu odbywa się z szybkoscią dużo wyższą, niż ma to miejsce w przypadku dostępu wydzwanianego przez modem analogowy.
* W ramach usługi klient otrzymuje specjalny modem do podłączenia komputera do sieci internet przy pomocy którego niestety można korzystać wyłącznie z jednego komputera.
* Za niewielkie pieniądze wykonujemy modyfikację podłączenia tak aby można było korzystać z Neostrady czy łącza DSL na kilku komputerach jednocześnie płacąc tylko jeden abonament do TP S.A.tak zmodyfikowane podłączenie jest dużo bezpieczniejsze dla użytkownika niż w przypadku korzystania z modemu standardowego